By Auktionshaus Franke
Apr 29, 2022
Kalchreuther Straße 125, 90411, Germany

LOT 1606:

Hiltner, Gregor

90
Buyer's Premium: 26.18%
VAT: 17% On commission only

Hiltner, Gregor
"IV / VI", Farbradierung, li. un. mit Bleistift bez., re. un. sign. u. dat (19)81, ca. 49 x 39,5cm, RhG (ca. 80 x 58,5cm)